Niğde Patent » Tekli Tasarım Yayına İtiraz Ücreti Üçüncü taraflarca benzer başvuruların engellemek için, tasarım yayına itiraz hizmetlerini KDV DAHİL 2.175 TL satın alabilirsiniz.
Niğde Patent » Tekli Tasarım Yayına İtiraz Ücreti
Niğde Patent
Niğde Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Adana Cd. İlhanlı 51100 Merkez Niğde
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

TEKLİ TASARIM YAYINA İTİRAZ ÜCRETİ

1843.22 ₺ + KDV 3750 ₺
Online Tasarım Yayına İtirazlarda; tasarıma benzer olan üçüncü taraf başvurularına İTİRAZ işlemelerini buradan online olarak yapabilirsiniz. Tasarım ismi ve başvuru numarasını tasarım ismi alanına lütfen yazınız. Ödeme ve talep tarafımıza ulaşır ulaşmaz başvuru sahibiyle irtibat kurulmakta ve tasarım yayına itiraz için gerekli olan bilgi ve belgeler ayrıca istenmektedir.
 • TÜRKPATENT Ücreti 93.22 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 0 TL
 • Hizmet Ücreti 1750 TL
 • KDV Matrahı 1843.22 TL
 • KDV Tutarı %18 331.78 TL
 • Genel Toplam 2175 TL
KATEGORİ: Tasarım Tescil

Paylaş

TASARIM YAYINA İTİRAZ HİZMET AÇIKLAMALARI

1. Ödeme ve talep alınır alınmaz, marka yayına itiraza konu dosya incelenmekte ve hemen akabinde başvuru sahibi ile irtibat kurulmaktadır.

2. İlgili hizmet sadece tekli tasarımlara  yayına itiraz işlemlerini kapsamaktadır. Aynı dosya birden fazla tasarıma itiraz işlemleri için ayrıca teklif gönderilmektedir.


3. Başvuru üçüncü taraf vekil şahıs ve firmalarca yapılmış başvuru/tescilli marka/ tasarım sahipleri için de Niğde Patent' den tasarım yayına itiraz hizmeti alabilirsiniz. 

4. Tasarım Yayına İtiraz lehe sonuçlanmasını sağlayacak bilgi ve belgeler başvuru sahibinden ayrıca istenmektedir.

5. Bir dava için verilen ilk dilekçede yazılı iddia, görüş ve hukuki gerekçeler ve sunulan belgeler nasıl davanın kazanılması ve/veya kaybedilmesine önemli derecede etki ediyorsa, üçüncü taraf başvuruların tasarım bülten yayınına yapılan ilk itiraz dilekçesi de o denli etkili ve oldukça önemlidir. 

Çünkü ilk itiraz dilekçenize konu ettiğiniz tüm belgeler, gerekçeler ve hukuki argümanlara göre inceleme ve değerlendirme yapılmasının yanı sıra  dava konusu olması halinde yine ilk itiraz dilekçesindeki gerekçeler ve ek belgeler göz önünde bulundurulur.


Dolayısıyla tasarımlar bültenin yayınlanan üçüncü taraf başvurularına yapılan itirazları dava niteliğinde önemsemek ve ona göre iddia, belge ve hukuki argümanlarınızı sunmanız gerekmektedir.

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. İtiraza konu tasarım başvuru bilgileri (Başvuru numarası, sahibi vs)
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
Müşteri Avatar

Nesim (5 Mart 2020)

önceki firmamız üç tane benzer tasarım başvurusuna itiraz önermiş ama fiyat yüksek olması nedeniyle araştırma yaparken Etkin Patent ile tanıştık. Hem üç itirazdan birisinin gerekçeleriyle birlikte makul ve anlaşılır bir şekilde sonuç alıcı olmayacağı dolayısıyla fazladan maliyetten başka yararı olmayacağından itiraz önerilmedi, diğer iki itiraz yaptık ve sonuç alıcı da oldu. Yani yaklaşımları, bilgi deneyim ve uzmanlıkları, sadece hizmet ücreti için luzumsuz itiraz önermemeleri vs. bir çok açıdan oldukça memnun kaldık. Zaten ilk telefon görüşmesinde bile hem yaklaşımları hem de uzmanlıkları anlaşılmaktadır. Gerçekten de tavsiye ediyorum. Teşekkürler Etkin Patent.

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz